Ohlášky na neděli 6. 10. 2024

v týdnu od 6. 10. do 13. 10. 2024

Ne 27. neděle v mezidobí 7.45 Na poděkování za 75 let života
s prosbou o další pomoc a požehnání
11.00 Za Miladu a Bohumila Sobotkovy,
oboje rodiče a celý rod
Po Památka
Panny Marie Růžencové

18.00 Za rodiče Karla a Martu Hejkalovy
a ostatní příbuzné
(Mše sv. se zaměřením pro děti)

Nezávazná památka
sv. Jana XXIII., papeže
17.00 Mše sv. v Bítovčicích
18.00 Za rodinu Matějíčkovu, Cahovu a duše v očistci
So Nezávazná památka
sv. Radima, biskupa
17.00 Mše sv. v Kozlově
Ne 28. neděle v mezidobí 7.45 Za rodinu Gotzmannovu, Ondráčkovu
a Emilii Rozhonovou

• V pátek 11. října po večerní mši svaté zveme starší žáky a studenty na kaplanku
    na společenství mládeže.

• Příští sobotu přijmou křest tři děti: Michaell Juřiček z Dobronína, Dalibor Novák z Jihlavy
    a Aloisie Dvořáková, bytem také v Jihlavě.

• Měsíc říjen je měsíc sv. růžence. Zkusme prosím každý alespoň jednou v tomto měsíci přijít na společnou modlitbu růžence, která se koná vždy v pátek a v neděli přibližně 30 minut před začátkem mší svatých. Zároveň zveme do společenství živého růžence, ve kterém členové přijímají závazek pomodlit se každý den jeden určený desátek růžence a společně tak na dálku vytvoří jeden celý růženec. Toto společenství v naší farnosti funguje již mnoho let.
    Nyní by však bylo vhodné doplnit nové členy. Noví zájemci se mohou hlásit u paní Ludmily Krčálové nebo u o. Jakuba.

• 7. říjen vyhlásil papež František jako den postu a modliteb za mír ve světě. Najděme si, prosím, každý svůj způsob, jak se k této iniciativě připojíme. Můžeme se např. na tento úmysl pomodlit růženec, nebo alespoň jeden desátek. V 19 hodin se rození zvony na připomínku všech obětí válek.